Youtube LinkedIn Twitter
010 - 40 20 343 info@smart-port.nl

Youtube

Ons team

Teamleden

Mel Valies
Project Ontwikkelaar Energy & Industry
010 4020343
mel.valies@smartport.nl

Anique Kuijpers
Project Ontwikkelaar Logistics
010 4020343
anique.kuijpers@smartport.nl

Elisabeth van Opstall
Managing Director
010 4020343
elisabeth.van.opstall@smartport.nl

Dirk Koppenol
Portfolio Manager
010 4020346
dirk.koppenol@smartport.nl

Wiebe de Boer
Project Ontwikkelaar Futureproof Port Infrastructure
010 4020343

wiebe.de.boer@smartport.nl

Joan van Winsen
Communicatie – Event manager
010 4020338
joan.van.winsen@smartport.nl

Nikki op ten Berg
Junior Communicatieadviseur
010 4020338
nikki.op.ten.berg@smartport.nl

Ellen Barendregt
Office Assistant
010 4020343
office@smartport.nl

Robert van der Linden
Adviseur Havenbedrijf Rotterdam, secretaris SmartPort Bestuur
010 4020345, re.linden@portofrotterdam.com

Bestuur

Paul Althuis
Directeur Delft Enterprises &
Bestuurslid SmartPort

Frits Eulderink
COO Vopak &
Bestuurslid SmartPort

Jos van Doorn
Manager Maritime Operations &
Bestuurslid SmartPort

Vivienne de Leeuw
CFO Port of Rotterdam &
Voorzitter Bestuur SmartPort
Ron Thiemann
Directeur Deltares &
Bestuurslid SmartPort
Ellen Lastdrager
Managing Director Traffic & Transport TNO &
Bestuurslid SmartPort

Stefan Meeusen
Managing Director Inspections & Logistics bij Peterson and Control Union &
Bestuurslid SmartPort

Ann O’Brien
Secretaris College van Bestuur &
Bestuurslid SmartPort

Direct contact

Meer informatie?

Wilt u een afspraak of meer informatie over onze projecten? Of wenst u onze SmartPort Community NewsLetter te ontvangen?

Wordt teruggebeld

Wilt u gebeld worden? Laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen snel contact met u op.