Youtube LinkedIn Twitter
010 - 40 20 343 info@smart-port.nl

Youtube

Ons team

Teamleden

Roy van den Berg
Project Ontwikkelaar
010 4020346
roy.van.den.berg@smart-port.nl
Elisabeth van Opstall
Managing Director
010 4020343
elisabeth.van.opstall@smart-port.nl
Dirk Koppenol
Portfolio Manager
010 4020346
dirk.koppenol@smart-port.nl
Robert van der Linden
Adviseur Havenbedrijf Rotterdam, secretaris SmartPort Bestuur
010 4020345, re.linden@portofrotterdam.com

Ellen Barendregt
Office Assistant
010 4020343
office@smart-port.nl

Joan van Winsen
Communicatie – Event manager
010 4020338
joan.van.winsen@smart-port.nl

Nikki op ten Berg
Stagaire Communicatie & Events
010 4020338
nikki.op.ten.berg@smart-port.nl

Bestuur

Paul Althuis
Directeur Delft Enterprises &
Bestuurslid SmartPort

Frits Eulderink
COO Vopak &
Bestuurslid SmartPort
Rinke Zonneveld
Directeur Innovation Quarter &
Bestuurslid SmartPort
Vivienne de Leeuw
CFO Port of Rotterdam &
Voorzitter Bestuur SmartPort
Ron Thiemann
Directeur Deltares &
Bestuurslid SmartPort
Ellen Lastdrager
Managing Director Traffic & Transport TNO &
Bestuurslid SmartPort
Stefan Meeusen
Directeur NPRC &
Bestuurslid SmartPort
Ann O’Brien
Secretaris College van Bestuur &
Bestuurslid SmartPort

Jos van Doorn
Manager Maritime Operations &
Bestuurslid SmartPort

Direct contact

Meer informatie?

Wilt u een afspraak of meer informatie over onze projecten? Of wenst u onze SmartPort Community NewsLetter te ontvangen?

Wordt teruggebeld

Wilt u gebeld worden? Laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen snel contact met u op.