010 - 40 20 343 info@smart-port.nl

Ons team

Teamleden

Roy van den Berg
Project Ontwikkelaar
010 4020346
roy.van.den.berg@smart-port.nl

Michiel Jak
Managing Director
010 4020343
michiel.jak@smart-port.nl

Dirk Koppenol
Programma Manager
010 4020345
dirk.koppenol@smart-port.nl

Robert van der Linden
Adviseur Havenbedrijf Rotterdam, secretaris SmartPort Bestuur
010 4020345, re.linden@portofrotterdam.com

Natalya Rijk
Project Ontwikkelaar & Manager
010 4020345
natalya.rijk@smart-port.nl

Dominique van Westenbrugge
Office Assistant
010 4020343
dominique.van.westenbrugge@smart-port.nl

Joan van Winsen
Communicatie – Event manager
010 4020338
joan.van.winsen@smart-port.nl

Boegbeelden

Ruud Melieste
Boegbeeld Roadmap Smart Energy & Industry
010 4020345
natalya.rijk@smart-port.nl

Michiel Nijdam
Boegbeeld Roadmap Port Strategy
010 4020345
natalya.rijk@smart-port.nl

Frank van Oort
Boegbeeld Roadmap World Port City
010 4020345
natalya.rijk@smart-port.nl

Egbert van der Wal
Boegbeeld RM Futureproof Port Infrastructure
010 4020345
dirk.koppenol@smart-port.nl

Rob Zuidwijk
Boegbeeld Roadmap Smart Logistics
010 4020346
roy.van.den.berg@smart-port.nl

Bestuur

Paul Althuis
Directeur Delft Enterprises &
Bestuurslid SmartPort

Frits Eulderink
COO Vopak &
Bestuurslid SmartPort

Ton van der Pijl
Director New Business Development Erasmus University Rotterdam & Bestuurslid SmartPort

Paul Smits
CFO Port of Rotterdam &
Voorzitter Bestuur SmartPort

Frank Tazelaar
Managing Director TBA &
Bestuurslid SmartPort

Rinke Zonneveld
Directeur Innovation Quarter &
Bestuurslid SmartPort

Direct contact

Meer informatie?

Neem contact op voor een afspraak of meer informatie over onze projecten en de SmartPort Community.

Wordt teruggebeld

Wilt u gebeld worden? Laat dan hieronder uw gegevens achter en wij nemen snel contact met u op.